Garage Gang Kollektiv (garagegang) wrote in pr_ua,
Garage Gang Kollektiv
garagegang
pr_ua

Спільнокошт: LAST CALL!

Друзі, вже зовсім скоро, а саме 31 березня о 23:59, стане відомо результат проекту на підтримку запуску механізму колективного фінансування проектів СПІЛЬНОКОШТ. 99 доброчинців вже зібрали 31 880 грн. 

Старт кампанії Велика Ідея оголосила 10 січня 2012 року. Платежі були різні: маленькі, великі і дуже великі. Люди, які долучились до проекту, теж були різні: журналісти, митці, громадські діячі, молоді підприємці, українці, американці, львів'яни, кияни, одесити. Всіх об'єднує бажання бути причетним до створення в Україні альтернативної моделі підтримки творчих, соціальних та підприємницьких ініціатив.

Спільнокшт - це коли від організованої взаємодії багатьох (друзів, колег, сім'ї, партнерів та просто зацікавлених людей), залежить втілення в життя соціально корисної, творчої або бізнес ідеї. Сьогодні платформи колективного фінансування існують в багатьох інших країнах, а найуспішніші з них - Kickstarter, Kiva стали альтернативним інструментом втілення великих задумів у життя і сьогодні збирають від 20$ до 200$ тисяч на творчі, соціально значимі ініціативи.

Якщо ви солідарні з тим, що найкраща система підтримки наших ідей - це ми самівмикайте свою лампочку у загальну мережу можливостей :)Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments