Блог відомого журналіста (vlyt) wrote in pr_ua,
Блог відомого журналіста
vlyt
pr_ua

Як правильно «потурбуватися» про операторів і отримувати краще промо

Цим матеріалом я хотів би звернутися до усіх тих, хто організовує публічні заходи для преси. А особливо – якщо на цих заходах ви демонструєте журналістам якусь нову продукцію.

Плануючи презентацію, я впевнений, ви ніколи не задумуєтесь про те, як воно усе потім буде виглядати у пресі. Вірніше, вам хочеться, щоб усе було добре, ви щось там для цього навіть намагаєтесь робити, але щось головне ви гарантовано не продумуєте. Здебільшого ви турбуєтесь про те, аби воно загалом було «красіво»: оформляєте демокуточок, розставляєте корпоративну символіку. А на якому фоні воно все виставляється, про це мало хто турбується.

Більшість презентацій проводяться у ресторанах, а там є одна серйозна біда. Вся корисна площа заставлена столами, тому єдине вільне місце, в якому ви можете виставити презентовані продукти, знаходиться або біля вхідних дверей, або під вікном. А тепер згадайте скільки разів ви проклинали фотографів, які «невтьопні» зробити нормальних фотографій. Хоча насправді причина – у вибраному місці і в недостатній турботі про фото-відео наслідки вашої демонстрації.

Як неправильно робиться, і приклад як робити правильно

free countersРейтинг блогов
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments